אודותינו

01

אודות

הסיפור של ג'לטו די נטורה מתחיל בשנת 1981 כאשר פיירו מיכיאלן הצעיר הגיע לעמק "ואל די זולדו" בגרמניה, השוכן בהרי הדולומיטי הוונציאנים. שם הוא למד את הסודות והטכניקות של אומנות ייצור הג'לטו המושלם.

בשובו לאיטליה, הוא החליט לפתוח את "חנות הג'לטו הראשונה שלו בנואלה, עיירה נעימה מימי הביניים ביבשת הוונציאנית. לאחר מכן, הוא החל לפתוח חנויות ג'לטו וגלידריות נוספות אשר במהרה הפכו למרכז עליה לרגל של חובבי ג'לטו וגלידה.

03

היא הזכיינית הבלעדית של חברת ג'לטו די נטורה בישראל ופלסטין, והיא נבחרה להקים לפתח ולקדם את רשת הגלידריות של החברה החדשנית מאיטליה.

02

במהלך השנים הבאות הטעמים החדשניים, ההגשה המקורית והשירות, הביאו להתעניינות רבה במוצרי האומנות של ג'לטו די נטורה וכן הלך וגבר העניין כלפיי החברה. מאתה, לא רק עסקים כמו בתי קפה, מסעדות, בתי מלון וכו' מכרו את מוצרי החברה, אלא גם לקוחות פרטיים החלו להתעניין בהם בגלל שיטת האחסון הקלה בהקפאה לתקופה ארוכה.

כיום החברה נמצאת בהתרחבות מתמדת גם בתחום הסיטונאי וגם בתחום הקמעונאי והיא ממשיכה לחנוך חנויות ג'לטו חדשות בכל העולם. ובכללם, איטליה ומדינות רבות באירופה, אנגליה, דנמרק, סין, רוסיה, ועכשיו גם ישראל!

מה אומרים עלינו

תמונות שצולמו ע"י לקוחות